Online трансляція

В Шевченківському районі наркомани влаштували притон біля школи

21 Липня 2020

У Шевченківському районі Запоріжжя прямо біля двох шкіл, куди щодня ходять сотні дітей, влаштували собі прихисток наркозалежні та безхатьки. От вже кілька років занедбана будівля лякає місцевих жителів. То ж що можна зробити?

Покинута будівля знаходиться на вулиці Чарівній, що в Шевченківському районі Запоріжжя. Поблизу — житлові будинки, кілька шкіл та дитячих майданчиків. Втім, проходити повз нього страшно навіть дорослим, не кажучи вже про дітлахів, – каже Олена Богдан. таких потенційно небезпечних будівель, де необхідне наведення порядку, у районі кілька, – каже начальник управління соціальної сфери комбінату «Запоріжсталь» Сергій Самарський. Він також живе у Шевченківському районі, тож, каже,  добре знає усі його проблеми та особливості.

За словами місцевих, занедбана будівля належить одному з найбільших підприємств в районі. Люди переконані: таке сусідство  неприпустиме. Адже чи не щодня бездіяльність відповідальних органів наражає дітей та дорослих на небезпеку. Тому Сергій Самарський закликає відповідальних звернути увагу на проблему з занедбаною будівлею, що вже давно стала осередком для наркоманів та безхатьків.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5