Online трансляція

Нарахування субсидії: що зміниться з 1 травня

1 Травня 2021

Сьогодні, 1 травня, стартує перепризначення грошової допомоги населенню на наступний період. Перевірки стануть більш ретельними.

Як зазначають у Мінсоцполітики, така ретельна перевірка виправдана, адже не всі, хто отримували субсидію раніше, потребували її.

Від сьогодні претендентів на субсидії перевірятимуть на наявність депозитів у банках, дивідендів від цінних паперів, а також чи обмінюють вони валюту, купують цінні метали. Тепер навіть переглядатимуть, як часто претендент виїжджає закордон на відпочинок чи у справах.

Житлова субсидія не призначатиметься, якщо будь-хто із складу домогосподарства або членів сім’ї купив земельну ділянку, квартиру (будинок), інше нерухоме майно, транспортний засіб, цінні папери та інші фінансові інструменти, віртуальні активи, будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку на суму більше 50 тисяч гривень

Субсидію також не призначать, якщо хтось із повнолітніх членів сім’ї не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного або якщо за цю людину не сплачено хоча б мінімальний ЄСВ.

Не зможуть отримати субсидію і ті, хто понад 60 днів перебували за кордоном (без службових відряджень, лікування та навчання із відповідними документами).

Нагадаємо, з 1 травня усі споживачі автоматично будуть переведені на річний газовий тариф за фіксованою ціною. І вона буде вищою.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5