Online трансляція

Найбільший плавкран Європи вивозять з Запоріжжя: куди і навіщо його відправили

12 Травня 2021

Сьогодні, 12 травня, плавкран «Захарій», що задіяний на будівництві запорізьких мостів, відправили до сусідньої області. Його транспортують на ремонт.

Протягом 3 днів «Захарій» буде йти до Херсонської області, де його будуть ремонтувати. В заводських умовах йому «залатають» пробоїну, яку він отримав коли наткнувся на підводну скелю, і лише після цього він отримає відповідні документи про технічну придатність, та зможе повернутися до роботи вже у Запоріжжі. У Службі автодоріг прогнозують, що на ремонт «головного будівельника» піде 25-28 днів, і ще 3 дня – на зворотній шлях до Запоріжжя.

В цілому ж фахівці оцінюють пошкодження як не критичне, але допоки наслідки зіткнення плавкрану зі скелею не усунуть, працювати він не може. Відсутність крана на будівництві все ж таки позначиться на будівництві мостів. Через його ремонт доведеться відтермінувати забудову верхової частини вантового мосту. А вже через це відклали і строки відкриття об’єкту. Тепер мости планують здати в експлуатацію не до Дня незалежності, а до кінця року.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!