Online трансляція

Начальник управління транспорту Запорізької міськради розповів про наслідки інциденту між водієм маршрутки і ветераном АТО

27 Вересня 2017

Начальник управління з питань транспортного забезпечення Запорізької міськради Олександр Власюк повідомив про те, як бійка між водієм маршрутного таксі та учасником АТО вплинула на ситуацію з перевізниками в Запоріжжі. Важлива для запоріжців інформація прозвучала в ефірі програми «Давайте з’ясуємо» з Наталією Зайченко.

“Прикрий інцидент стався 16 вересня. Зараз триває слідство в поліції, є кримінальне провадження. В цій ситуації, наразі, водій є потерпілим. Мабуть, спрацював людський фактор. Кінець дня, всі втомлені. Йому (пасажиру, воїну АТО – ред.) ніхто не відмовляв у перевезенні. Учасник АТО був трошки на підпитку. Здійснилась перепалка, у когось нерви не витримали. У маршрутці було багато свідків, вони дали свідчення поліції. Під час руху тілесні ушкодження були нанесені водію. Після цього вже були наслідки, громадська організація учасників АТО провела акцію. Ми з ними три рази зустрічались. Чого достигли? Ми вислухали хлопців з АТО, що в них накипіло. В нашому місті є таке становище, що на хлопців не завжди нормально реагують, і хлопці теж. І управління транспорту, і міський голова наполягали на тому, щоб ми приймали міри. Ми їх приймаємо. У серпні на виконком було винесено проект рішення про внесення змін до договірних відносин. Виконком одноголосно прийняв це рішення. Це номер 430 від 11 серпня. Ми розмістили дану інформацію як витяг з рішення виконкому, плюс перелік всіх пільгових категорій, які мають право на безкоштовний проїзд”, – повідомив Олександр Власюк.

Як на міському рівні зараз регулюють дотримання перевізниками правил перевезення пільгових категорій, та за яких умов з’явиться новий контролюючий орган, дивіться у свіжому випуску програми «Давайте з’ясуємо» з Наталією Зайченко.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5