Online трансляція

Набув чинності новий закон про куріння: як реагують запоріжці

12 Липня 2022

Курильні на замку, кафе без кальянів та штрафи за айкос. Набули чинності зміни до Закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення». Де курити можна, а де ні? І яка сума покарання за непослух? Подробиці у сюжеті.

Усіляке куріння заборонено:

У місцях загального користування житлових будинків, у ліфтах і таксофонах. У транспорті, на зупинках, у переходах та на дитячих майданчиках. У кафе та ресторанах. У медичних, навчальних, культурних та спортивних закладах, державних установах. У готелях та гуртожитках. На вокзалах та станціях. В аеропортах — але там можуть бути спеціально відведені для паління місця.

Власне з турботою про населення і захист його від шкідливого впливу тютюну, і були прописані зміни до закону 2012-го року. Тепер до переліку заборонених потрапили вейпи, айкоси та інші новомодні пристрої.

Закон забороняє продаж сигарет зі смаками та ароматами, які діють як приманка, зокрема, для дітей і стимулюють до зловживання. З ресторанів та кафе мають назавжди зникнути попільнички та кальяни.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!