Online трансляція

На запорізькому прайді затримали 3 агресивно налаштованих чоловіків

21 Вересня 2020

Вчора, 20 вересня, у Запоріжжі пройшов перший прайд, велика акція за права представників ЛГБТ-спільноти «Місто без стереотипів». Як водиться, без агресивних противників заходу не обійшлося.

Акції на підтримку представників ЛГБТ-спільноти у місті проводяться не перший раз, але таких масштабних, саме прайду, у Запоріжжі до цього року не було. Цього разу до заходу долучилися близько 500 учасників, які приїхали з різних міст України. В рамках прайду учасники акції нагадали про те, що вони – такі самі члени суспільства, які повинні мати свої конституційні права. І ані гендер, ані сексуальна орієнтація не повинна на це впливати.

Втім, традиційно, знайшлися ті, хто вирішив висловитися «проти», і зробити це у агресивній формі. Молодики намагалися кидати яйця та петарди у активістів, а один з противників прийшов на мітинг зі зброєю.

На щастя, запорізький прайд пройшов доволі мирно і без потерпілих. Охорону акції забезпечували близько 700 правоохоронців, і саме вони швидко реагували на порушників спокою. 3 агресорів затримали та доставили до райвідділу.

А активісти не просто заявили про себе та показали, що вони – тут, і їх багато, а ще й висунули умови до діючої влади, серед яких – ввести в Україні інститут реєстрованого громадянського партнерства, реалізувати Національну стратегію в області прав людини, виявляти та фіксувати злочини на тлі гомофобії і трансфобії і багато іншого.

Фото: 061

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!