Online трансляція

На Запорізькому напрямку російські вояки проводять імітації бойових зіткнень, щоб не йти у реальний бій

4 Липня 2022

Новий спосіб уникнути війни: поблизу Енергодара окупанти імітують «бойові зіткнення» зі ЗСУ та звітують про несправжні «перемоги»

Особовий склад росіян, який розмістився поблизу Енергодара, вигадав оригінальний спосіб, як стати “героями”. Перебуваючи на території затишного санаторію, окупанти щовечора імітують «бойові зіткнення» з підрозділами Збройних Сил України. Під час таких “вогневих зіткнень” вони ще й нібито щоразу “знищують” ДРГ українців, плавзасоби та БПЛА. Про це загарбники гордо рапортують у своїх донесеннях вищому командуванню.

«Така поведінка окупантів пояснюється тим, що у разі ведення ними такої «героїчної» оборони своїх позицій різко зменшуються шанси використання їх підрозділу на лінії бойового зіткнення, де на них чекає справжній вогневий контакт з підрозділами ЗСУ та «героїчна» смерть», – пояснює Запорізька ОВА.

До того ж, за такі фейкові бої окупанти отримують не тільки додатковий боєкомплект, а й грошову винагороду за участь у веденні бойових дій.

Раніше ми повідомляли, що російські вояки калічать себе, аби не воювати

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!