Online трансляція

На запорізьких курортах знайшли двох мертвих дельфінів

2 Вересня 2021

На запорізьких курортах виявили мертвих дельфінів. У першому випадку ссавця знайшли відпочивальники, а у другому – під час рейду рибоохоронний патруль.

Першого мертвого ссавця побачили відпочивальники 30 серпня на Бердянській косі. Відповідне фото оприлюднили у соцмережі. У пабліку, який і опублікував фото, зазначили, що на хвості дельфіна були сліди сіток. Ймовірно, він заплутався в них. Також припускають, що ссавця хтось просто викинув на берег. Втім точна причина його загибелі наразі невідома.

У другому випадку, що стався 2 вересня, під час проведення рибоохоронного рейду патруль виявив на території Приазовського національного природного парку в районі с. Степанівка тіло ще одного дельфіна. Про це вони повідомили на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Зазначається, що довжина дельфіна 1,6 м, приблизна вага 40 кг. За інформацією патруля, на шкіряному покрові тварини ознак пошкодження від будь-яких знарядь лову не виявили.

Возможно, это изображение (‎водоем и ‎текст «‎азовський рибоохоронний патруль لا‎»‎‎)

 

Варто зазначити, періодично відзначаються випадки загибелі дельфінів на Азовському узбережжі, а також випадки, коли дельфіни самі викидалися на берег. Вчені пов’язують ці факти з втратою ними ехолокації. Багато дельфінів гинуть у браконьєрських сітках. У дельфінів, що загинули, виявляли цілий комплекс хвороб – від ураження органів дихання, шкіри до порушень мозкової оболонки.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!