Online трансляція

На запорізьких курортах знайшли двох мертвих дельфінів

2 Вересня 2021

На запорізьких курортах виявили мертвих дельфінів. У першому випадку ссавця знайшли відпочивальники, а у другому – під час рейду рибоохоронний патруль.

Першого мертвого ссавця побачили відпочивальники 30 серпня на Бердянській косі. Відповідне фото оприлюднили у соцмережі. У пабліку, який і опублікував фото, зазначили, що на хвості дельфіна були сліди сіток. Ймовірно, він заплутався в них. Також припускають, що ссавця хтось просто викинув на берег. Втім точна причина його загибелі наразі невідома.

У другому випадку, що стався 2 вересня, під час проведення рибоохоронного рейду патруль виявив на території Приазовського національного природного парку в районі с. Степанівка тіло ще одного дельфіна. Про це вони повідомили на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Зазначається, що довжина дельфіна 1,6 м, приблизна вага 40 кг. За інформацією патруля, на шкіряному покрові тварини ознак пошкодження від будь-яких знарядь лову не виявили.

Возможно, это изображение (‎водоем и ‎текст «‎азовський рибоохоронний патруль لا‎»‎‎)

 

Варто зазначити, періодично відзначаються випадки загибелі дельфінів на Азовському узбережжі, а також випадки, коли дельфіни самі викидалися на берег. Вчені пов’язують ці факти з втратою ними ехолокації. Багато дельфінів гинуть у браконьєрських сітках. У дельфінів, що загинули, виявляли цілий комплекс хвороб – від ураження органів дихання, шкіри до порушень мозкової оболонки.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5