Online трансляція

На запорізькому курорті катер з 14 відпочивальниками потрапив у халепу: що сталося

22 Червня 2021

Вчора, 21 червня, у курортному селищі Запорізької області ледь не постраждали відпочивальники. Катер з людьми не зміг повернутися на берег.

Як повідомляють у прес-службі обласного управління Нацполіціі, випадок стався у Кирилівці. Катер «Ластівка» вивіз 14 пасажирів на прогулянку Утлюцьким лиманом, та повернутися до берегу транспортний засіб самотужки не зміг. Під час екскурсії плавзасіб зламався, і люди застрягли посередині водойми. Та навіть після усунення поломки дійти до суші та пришвартуватися судно не змогло.

У такій ситуації катер з людьми могло віднести далеко у відкриті води. Тож поліцейські та рятувальники вийшли на допомогу «Ластівці». За 2 години постраждалий катер все ж таки вдалося дотягнути до берега і висадити там людей.

На щастя, в ході подій ніхто не постраждав.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!