Online трансляція

На Запоріжжі викрили шахрайський кол-центр

5 Травня 2021

Співробітники Нацполіціїї у Запорізькій області викрили та припинили діяльність шахрайського кол-центру. Організаторів та «виконавців» схеми встановлено.

Як повідомляють у прес-службі управління Нацполіціїї у Запорізькій області, шахрайська організація функціонувала у Мелітополі. 6 людей організували кол-центр, співробітники якого під виглядом працівників банків дзвонили клієнтам та виманювали у них гроші. Ошукані люди переводили кошти на банківські картки, які і привласнювали собі шахраї.

Зараз вже проведено низку обшуків, в ході яких виявили комп’ютерну техніку, телефони, чорнові записи та інструкцію по роботі з «клієнтами». Слідство та досудове розслідування продовжується. Згодом правоохоронці нададуть кваліфікацію справі та оберуть запобіжні заходи для підозрюваних.

Зазначимо, за останній рік це вже 2 подібне викриття. Раніше, на початку квітня, правоохоронці також викривали діяльність подібної організації. Схожу шахрайську схему та “установу” викрили і у вересні минулого року. Тоді правоохоронці також начебто зупинили діяльність кол-центру у Мелітополі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5