Online трансляція

На Запоріжжі небайдужі люди та правоохоронці допомогли 80-річній жінці повернутись додому

10 Вересня 2021

У Мелітополі 80-річна жінка приїхала провідати брата і заблукала. Небайдужі містяни та правоохоронці допомогли жінці повернутись додому.

Як повідомили у пресслужбі Нацполіції області, 8 вересня до поліції звернулись місцеві жителі, які на зупинці громадського транспорту побачили засмучену літню жінку. Вона була розгубленою і не могла пояснити куди їй потрібно дістатися.

Як виявилось, пенсіонерка живе в Енергодарі. До Мелітополя вона приїхала на автобусі, щоб провідати брата, але точної його адреси не знала і заблукала. До того ж, літня жінка має проблеми зі здоров’ям, через які не може орієнтуватися у незнайомому місці.

На той час, коли з’ясувалася особа жінки та її місце проживання, останній рейсовий автобус до Енергодару вже поїхав. Тоді поліцейські звернулися з проханням до водія таксі і небайдужий чоловік погодився відвезти жінку додому.

Правоохоронці також встановили, що в Енергодарі є жінка, яка опікується старенькою і повідомили їй дані транспортного засобу, в якому приїде пенсіонерка. Вже пізно ввечері, поліцейські отримали інформацію, що вона успішно дісталась до своєї оселі і добре себе почуває.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5