Online трансляція

На Запоріжжі хлопець, який підпалив свого знайомого, уник покарання

16 Серпня 2021

На Запоріжжі неповнолітній уник кримінальної відповідальності за нанесення своєму знайомому суттєвих травм. Суд застосував до хлопця примусовий виховний захід.

Бердянський міськрайонний суд передав під нагляд матері на один рік неповнолітнього, який облив спиртом та підпалив знайомого. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на вирок від 11 серпня.

Відомо, що хлопець на момент події, 28 листопада 2020 року, завершував навчання в сьомому класі Бердянської ЗОШ №11 та знаходився у гуртожитку. Близько 23-ї години ночі між ним та знайомим виникла сварка. Обвинувачений облив праву кістку попереку, сідниць, обох стегон етиловим спиртом та сірниками підпалив рідину на потерпілому.

“Потерпілий отримав тілесні пошкодження у вигляді опіку полум’ям I-II ступеню: правої кисті, попереку, сідниць, обох стегон, що призвело до шоку легкого ступеню. Розлад здоров`я тривав понад три тижні”, – йдеться у висновку судової медичної експертизи.

У суді неповнолітній повністю визнав свою провину і розкаявся у скоєному. Його передали за клопотанням прокурора під нагляд матері.

Неповнолітній також просив суд застосувати до нього примусові заходи, запевнивши про здатність виправитись та не вчиняти більш суспільно небезпечних діянь.

У підсумку суд дійшов висновків, що матір обвинуваченого неповнолітнього здатна на нього позитивно впливати і має задовільні матеріально-побутові умови для виховання.

Нагадаємо, на Запоріжжі вожатого дитячого табору, який розбещував 10-річну дитину, звільнили з-під варти. При цьому суд встановив, що хлопець обґрунтовано підозрюється в скоєнні цього злочину.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5