Online трансляція

На Запоріжжі діти відвідують оновлений сучасний дитсадок

9 Вересня 2021

Для дітлахів Гуляйпільської громади створили дійсно доступний і комфортний простір у місцевому дитсадку. Про це повідомляє пресслужба Запорізької облдержадміністрації.

Дошкільний навчальний заклад капітально відремонтували в рамках програми Президента України “Велике будівництво” та у співпраці з Європейським інвестиційним банком.

Ясла-садок «Сонечко» – двокорпусний заклад, розрахований на 280 осіб, і є одним із 9 садочків Гуляйпільської міської територіальної громади. Він розташований у мікрорайоні багатоповерхової забудови міста.

Завдяки реконструкції дитсадок значно збільшив свою потужність і відтепер може приймати на 20 вихованців більше. Також це дало змогу додати ще 5 нових робочих місць.

Участь у програмі “Велике будівництво” дозволила створити для дітей доступний і комфортний простір. У ході реалізації проєкту з реконструкції будівельники утеплили зовнішні стіни та покрівлю, замінили старі вхідні двері та вікна на енергозберігаючі, оновили систему освітлення та вентиляції. Усе старе технологічне обладнання замінено на енергозберігаюче.

Для дітлахів з особливими освітніми потребами додатково збудовано пандуси, а на базі закладу функціонує інклюзивно-ресурсний центр.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!