Online трансляція

На порозі “жовтої” зони: як працюватимуть навчальні заклади Запорізької області

20 Вересня 2021

Чи увійде Запорізька області до «жовтої» карантинної зони – стане відомо вже завтра. Вдома чи все ж за партами – як навчатимуться школярі та студенти і чи працюватимуть дитячі садочки у “жовтій” зоні епіднебезпеки? 

Офлайн заклад може працювати, якщо щеплено більше 80-ти відсотків персоналу. Якщо ж цей поріг вакцинації не подолали – заклад йде на «дистанційку».

“На сьогодні ми маємо більше 80% вакцинованого персоналу у 37 школах і 48 закладах дошкільної освіти, це фактично третина. Якщо брати по області, то на п’ятницю у нас ця цифра складала більше 200 закладів – близько 260”, – зазначив заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Наразі найбільше ж персоналу вакциновано в обласних школах-інтернатах.

“Заклади загальної середньої освіти з пансіонами – це школи-інтернати обласного підпорядкування – у нас фактично із 28 таких закладів – 27 на сьогоднішній уже мають 80, а деякі 92, 95 і 97% вакцинованого персоналу”, – додав заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5