Online трансляція

На підприємствах Метінвесту нададуть додаткову відпустку працівникам, щепленим від COVID-19

3 Серпня 2021

Кожному співробітнику, який повністю вакцинується від коронавирусной інфекції, компанія додасть три дні до щорічної оплачуваної відпустки.

Гірничо-металургійна компанія Метінвест заохотить співробітників, які повністю отримали дві дози вакцини трьома додатковими днями до щорічної оплачуваної відпустки.

Про це компанія повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Група Метінвест як соціально відповідальна компанія не тільки дотримується всіх зазначених державою норм безпеки співробітників. Керівництво вирішило заохотити працівників, які повністю вакциновані (отримали дві дози вакцини), трьома додатковими днями до щорічної оплачуваної відпустки ».

У компанії нагадали, що на підприємствах триває добровільна безкоштовна вакцинація співробітників в рамках державної програми імунізації населення. Першу дозу вакцини отримали вже понад 9 000 співробітників компанії і їх рідних, більше 1000 повністю вакциновані.

Також керівництво Метінвесту подякувало всім, хто виявив бажання зробити щеплення, за відповідальне ставлення до свого здоров’я, здоров’я колег і близьких.

Як сказано в повідомленні, вакцинація – це найефективніший спосіб захистити себе і оточуючих від небезпечного захворювання. Вона максимально знижує ризики зараження коронавірусів і поширення COVID-19, мінімізує ризики ускладнень в разі інфікування і одночасного захворювання в осінньо-зимовий період на сезонний грип та COVID-19.

Відзначається також, що колективна імунізація дозволяє запобігти масовому відсутність співробітників на робочих місцях через хворобу.

Всім щепленим співробітникам компанія Метінвест подарує пам’ятний браслет, який символізує їх внесок в боротьбу з COVID-19.

Відзначимо, що багато компаній у всьому світі прагнуть звести до мінімуму ризик зараження своїх співробітників коронавірусною інфекцією. Крім звичних захисних заходів, вони використовують заохочення щеплених співробітників грошовими преміями, додатковими днями відпустки, а також різними подарунками.

Залучити жителів до вакцинації намагаються і на рівні окремих міст і держав. Наприклад, в Дніпрі щепленим надаватимуть безкоштовні проїзні квитки в громадському транспорті та знижки на квитки в кіно.

В Австрії щепленим пропонують безкоштовні квитки на спортивні матчі, в Британії – знижки на їжу і таксі, в штаті Огайо (США) в травні провели перший лотерейний розіграш серед вакцинованих, а в Чехії будуть давати додатково два дні відпустки щепленим держслужбовцям. У Сербії в травні держава виплачувала громадянам допомогу – приблизно 26 євро.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 організованих колективів в Україні почалася 22 червня. Компанії, у яких працює від 50 осіб, можуть залишити в контакт-центрі заявку на виїзд мобільної бригади по імунізації. Для вакцинації використовується препарат Comirnaty від Pfizer-BioNTech.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!