Online трансляція

На комбінаті “Запоріжсталь” завершується 72 спартакіада

27 Січня 2022

Протягом двох тижнів визначали найсильнішу команду комбінату з міні-футболу. Претендентів було чимало, але у фіналі вкотре зійшлися лідери підприємства.

На груповому етапі брали участь понад 20 футбольних команд цехів та підрозділів комбінату “Запоріжсталь”. У найсильнішій групі фіналістами стали працівники цеху гарячої прокатки та запорізького ливарно-механічного заводу. Фінал обіцяв бути цікавим та безкомпромісним, адже на груповій стадії ці команди зіграли внічию 3:3.

У фіналі команда цеху гарячої прокатки змінила тактику. Тепер уже вони віддали м’яч супернику, а самі грали на контратаках. Одна з них і привела до першого забитого м’яча. Відзначився Леонід Затонських. У подальшому ЦГП лише закріплював перевагу. У команди запорізького ливарно-механічного заводу гра не пішла. Далася взнаки травма одного з лідерів команди. А ось футболісти Цеху гарячої прокатки продемонстрували зіграність та взаєморозуміння. Перемога 6:1

Працівники цеху гарячої прокатки стали найкращою футбольною командою спартакіади. Кубок чемпіонів вони отримують не вперше. Тепер у межах спартакіади Запоріжсталі залишається визначити переможців лише в одному виді — гирьовому спорті.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!