Online трансляция

На кладовищі у Запорізькій області розбили десятки могил: винуватець – 13-річний хлопець

23 апреля 2020

Вандал-підліток потрощив пам’ятники на сільському кладовищі. Більше 30 надгробних плит виявилися пошкодженими

Моторошна подія сколихнула село Тарасівка. Серед білого дня місцеві жителі помітили на кладовищі розтрощені пам’ятники. Як виявилося на цвинтарі повалено та розбито більше 30-ти надгробних плит. Потрощили могили у різних частинах кладовища та найбільша кількість в центральній зоні. Одразу стало зрозуміло, на цвинтарі були вандали.

Шоковані жителі села Тарасівка викликали поліцейських. Правоохоронці вийшли на слід злочинця того ж дня. Виявилось, що жорстокі та незрозумілі дії вчинив малолітній хлопець. 13-річний юнак проживає за кілька вулиць від кладовища.  Як розповіли селяни, в день злочину він перебував на території цвинтаря разом з батьком. Тут їх бачили. Батько прибирав на могилах родичів, а підліток вирішив “прогулятися” цвинтарем і за півтори години наробив біди. Куди дивився батько та чи справді не бачив, що коїть син, людям не зрозуміло.

Що керувало хлопцем та чому він пішов трощити могили – складно зрозуміти, — кажуть селяни. І додають: всім відомо, що підліток має психічні проблеми.

Плити, які вцілили, люди встановлюють на місця, роблять підпори, цементують тріщини. Що робити з пам’ятниками, які не можливо відновити, не знають. Селяни в розпачі, адже мінімальна вартість пам’ятної плити – від 4-х тисяч гривень. Тож, загальний збиток сягає більше 150 тисяч.

Водночас, розлючені та стурбовані селяни кажуть: не знають, чи завершиться агресія підлітка вандалізмом на цвинтарі, чи його варто боятися і живим.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5