Online трансляція

На Хортиці запрацює аудіогід: як, коли та на яких об’єктах

26 Серпня 2021

Вже цієї осені на Хортиці з’явиться аудіогід.  Його розробляють на основі книги, яку до Дня Незалежності презентували  науковці.

Короткий наратив під назвою «Шлях становлення української ідентичності» розповідає про події модерної доби, тобто більш сучасну історію. Це символічний подарунок країні до Дня Незалежності від Національного заповідника «Хортиця». Автори книги певнять: у невеликому виданні змогли вмістити визначні події, які вплинули на формування культури України.

Аудіоверсію книжки розробила команда Мегого Аудіо – вона доступна у мобільному додатку Мегого, а електронна версія незабаром з‘явиться на сайті Інституту національної пам’яті України.

На основі книжки взялися розробляти імерсивну аудіовиставу-подорож. Розповідь триватиме близько 20 хвилин. Прослухати її можна буде на острові Хортиця під час прогулянки пагорбом Єдності. Співавтор книги Ярослав Грицак каже: радий, що його із Олександром робота лягла в основу масштабного проекту. Та зізнається: кращого місця за Хортицю, аби осмислити власну ідентичність, годі й шукати

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!