Online трансляція

У запорізькій багатоповерхівці, де нещодавно спалахнула пожежа, тривають ремонтні роботи

17 Серпня 2021

У будинку по вул. Сержанта Медведєва, 7, який постраждав від пожежі, продовжуються відновлювальні роботи.  Тут вже повністю прибрали залишки згорілих матеріалів, встановили тимчасову покрівлю над трьома під’їздами.

Як повідомляють у пресцентрі Запорізької міськради, на ще одному під’їзді робітники готують до бетонування перекриття для подальшого встановлення постійної покрівлі. На ремонт покрівлі було виділено 5 мільйонів гривень.

Остаточна вартість всіх робіт з ремонту квартир стане зрозумілою пізніше. Проєктувальники мають вивчити ситуацію по кожній квартирі окремо – стан перекриття, перегородок, наскільки вона зазнала руйнування і так далі. На основі цих даних буде розроблено спільний проєкт.

Наразі на покрівлі вже повністю прибрані залишки згорілого матеріалу. Над трьома чотириповерховими під’їздами встановлено тимчасову покрівлю. На п’ятиповерховому під’їзді почались підготовчі роботи для монтажу постійної покрівлі. Тут продовжується демонтаж деяких конструкцій для того, щоб можна було встановлювати постійну покрівлю. Сьогодні мають почати монтаж арматури для подальшого бетонування перекриття над цим під’їздом. Після бетонування перекриття на цьому під’їзді робітники зразу мають перейти до наступного під’їзду для виконання аналогічних робіт.

У будинку вже відновили подачу електроенергії, води, газу. Однак квартири верхніх поверхів поки відключені, адже над ними виконуються ремонтні роботи. Також не підключене електропостачання у квартирах в одному з під’їздів, поки не висохли стіни.

Нагадаємо, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк повідомив мешканцям, що ремонтні роботи за бюджетні кошти виконають не лише у під’їздах, на покрівлі, а і у постраждалих квартирах будинку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5