Online трансляція

МЗС дало рекомендації українцям, які опинилися у зоні обстрілів в Ізраїлі

12 Травня 2021

Українцям, які зараз перебувають у зоні обстрілу в Ізраїлі, надали рекомендації щодо подальших дій. Є і контакти, куди наші громадяни можуть звертатися по допомогу.

У МЗС України відреагували на події, що трапилися 11 травня в Ізраїлі та дали українцям, що зараз знаходяться на території країни, рекомендації щодо подальших дій. І, як кажуть у нашому міністерстві, головне для українців – чітко виконувати інструкції та прохання влади Ізраїлю, реагувати на інформаційні повідомлення та звуки сирен. Ті українці, що потрапили у надзвичайні ситуації, можуть звернутися до посольства України в Ізраїлі за номером + 972 546 676 782. або до української дипустанови в місті Рамалла за номером +972 59 969 95 61.

Також українцям варто ретельно стежити за роботою міжнародного транспорту та відкриттям аеропортів. Адже у Тель-Авіві повітряні ворота з початком обстрілів зачинили.

Нагадаємо, ввечері 11 травня Тель-Авів та найближчі до нього міста потрапили під ракетний обстріл. Відповідальність за напад на Ізраїль взяло на себе палестинське угрупування ХАМАС. В результаті нападу загинуло близько 40 осіб з обох сторін, а пораненими та потерпілими в Ізраїлі вважаються 100 осіб.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5