Online трансляція

Мова VS язык: в який спосіб світ зневажає культуру рф та як реагує країна-агресор

19 Травня 2022

Світ відмовився від «велікой руськой культури», заплямованої кров’ю. Росіяни ж намагаються нав’язати її силою, зокрема, на тимчасово окупованих територіях.

Росіянам заборонили слухати кращу пісню Євробачення – «Стефанія». Перемогу України пропагандисти охрестили примітивною і уїдливо «перейменували» конкурс на «Укробачення».

Про «велич» російської культури почали забувати, здається, і у самій росії. Щоб нагадати, кремль влаштував серію просвітницьких марафонів під назвою «Роль росії у світі».

Бойкот росії оголосив знаменитий міжнародний кінофестиваль, який просто зараз проходить в Каннах. Однак російську делегацію і журналістів туди не пустили.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!