Online трансляція

Мода як вбивця екології: як запоріжцям залишатися у фешн-трендах та не засмічувати планету

14 Липня 2021

Одяг купується, а місця у шафі все менше і менше. І якщо це питання вирішується швидко, то проблема забруднення планети через «модне сміття» може призвести досерйозних наслідків. Але можливість залишатися стильним і водночас бути в еко-тренді є.

Швидка мода – це біч екології, переконана персональна стилістка та шопінг-консультантка Ольга Скирта. А шкоду від швидкої масової моди насправді важко переоцінити. З цього приводу еко-активісти не перший рік б’ють на сполох.

Лише окремі бренди сьогодні можуть віднести себе до стійкої моди – їхні речі довгий час не втрачають актуальність. Є й такі, що створюють нові колекції з переробленого одягу.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!