Online трансляція

Міський голова Запоріжжя зустрівся із ліквідаторами Чорнобильської катастрофи

25 Квітня 2019

26 квітня виповниться 33 роки з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Напередодні цього дня, за традицією, міський голова Володимир Буряк зустрівся з запорізькими ліквідаторами, аби ще раз сказати слова подяки.

Такі зустрічі вже давно стали традиційними. Кожного року, напередодні річниці ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, міський голова зустрічається з ліквідаторами, аби подякувати їм за подвиг. Минулого року в Запоріжжі встановили пам’ятник ліквідаторам-чорнобильцям. Цьому передували довгі роки обговорень та планувань. Втім реальністю задуми стали лише за підтримки міського голови та депутатів нинішньої каденції міськради, зазначили ліквідатори.

У місті працює чимало програм, спрямованих на підтримку ліквідаторів аварії на ЧАЕС. І останнім часом, кажуть учасники зустрічі, саме ця допомога неабияк виручає. Під час зустрічі із міським головою вдалось обговорити і проблеми, з якими стикаються ліквідатори, а також шляхи їх вирішення. Завершилась зустріч урочистим нагородженням грамотами та подяками Запорізького міськвиконкому.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5