Online трансляція

Мікрокосм: у Запоріжжі відкрилася незвична виставка

23 Лютого 2022

Нервові клітини мишиного мозку, вмістище грибкових спор, кристали аскорбінової кислоти. Таку виставку відкрили у обласній науковій бібліотеці.

Кандидатка біологічних наук Наталія Лабутова презентувала свої авторські роботи на експозиції «Мікрокосм – прекрасний та незбагненний». Багато років тому, вперше подивившись у мікроскоп, жінка не могла залишитися байдужою.

На виставці представлені два десятки оригінальних робіт, виконаних олійною пастеллю на чорному тлі. Це не портрети мікроорганізмів, це образи, які людський мозок мимоволі сприймає крізь призму професійної оптики. І цей невидимий світ здатен вражати своєю красою.

За 40 років роботи образи мікросвіту неабияк надихали Наталію Лабутову. Зараз жінка на пенсії, малює і обіцяє продовжити серію картин

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!