Online трансляція

Метінвест Політехніка провів онлайн-зустрічі з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками

21 Червня 2022

Вже у вересні в Метінвест Політехніці стартує навчання за сучасними освітніми програми для бакалаврів і магістрів. Для детальних роз’яснень щодо цьогорічної вступної кампанії викладачі університету зустрілися онлайн з майбутніми студентами. Щоб абітурієнти могли дізнатися більше про інженерні й технічні професії та гірничо-металургійні підприємства, до розмови приєдналася молодь Метінвесту. 

Під час бесіди майбутні студенти та їх батьки ознайомились із сучасними освітніми програмами та отримали відповіді на запитання щодо умов вступу.

– Зараз час можливостей. У цьому році вступ до Метінвест Політехніки дає кожному унікальний шанс. Для студентів складають індивідуальний гнучкий графік, що дозволить і навчатися, і працювати. Сьогодні надважливо швидко приймати рішення. Вступна кампанія вже триває. Нові знання відкриють можливості в майбутньому – розкрити власний потенціал, побудувати кар’єру й досягати успіху в міжнародній компанії. Наприклад, у мене наразі дві вищих освіти. І вже на практиці, розуміючи важливість знань і маючи можливість поєднувати роботу й навчання, я також замислююсь над тим, щоб вступити до Метінвест Політехніки, – зазначив президент молодіжної організації Молодь Метінвесту Сергій ВЛАСЕНКО.

– Тим абітурієнтам, які виявили бажання цього року вступити на другий чи третій курс або на перший курс на освітні програми «Бізнес-аналітика», «Комп’ютерні науки» й «Вартісне управління бізнесом», необхідно до 20 червня пройти реєстрацію на національний мультипредметний тест (НМТ). Детальну інструкцію з реєстрації вже оприлюднено на офіційному сайті університету, – повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Аліна КУМАЧЕВА.

Нагадаємо, що цього року для вступу до бакалаврату на 2 чи 3 курс до Метінвест Політехніки на всі освітні програми необхідно скласти національний мультипредметний тест. Детальний календар вступу вже на сайті університету.

Також відповіді на будь-які питання щодо вступу до Метінвест Політехніки можна отримати за номерами телефонів: +38(067) 760-49-71, +38(095) 070-06-37, або надіслати лист-запит на електронну адресу [email protected].

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!