Online трансляція

Металурги Маріуполя виготовлять близько двох тисяч тонн сталі для будівництва “Метінвест Політехніки”

25 Листопада 2021

У Маріуполі триває будівництво навчального корпусу, гуртожитку та спортивного комплексу першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка».

Для виготовлення металоконструкцій майбутніх будівель кампусу на підприємствах Групи Метінвест виготовлять близько 2 тисяч тонн сталевого прокату: гарячекатаних листів, профільних труб, швелерів та балок.

Наразі тривають роботи зі зведення європейського університетського містечка у Центральному районі Маріуполя. Вирито котловани для 12-поверхового головного корпусу та шестиповерхового гуртожитку, закладено пальову основу, ведуться роботи на майданчику під критий спорткомплекс.

Свої двері для перших студентів недержавний гірничо-металургійний університет “Метінвест Політехніка” відчинить у вересні 2022 року.

В основному корпусі загальною площею близько 12 тисяч кв. м розмістяться 15 лабораторій, лекційні аудиторії, сучасна технічна бібліотека, аудиторії для вивчення комп’ютерних наук.

Директор компанії DC Evolution Андрій Рижиков зазначив, що створять і зону для відпочинку як студентів, так і городян: «Територія «Метінвест Політехніка» буде оточена парком, який доповнить проспект Миру. Ми застосуємо декоративні елементи, нестандартні архітектурні рішення, облаштуємо гарні алеї, висадимо велику кількість дерев. Територія буде доступна для городян. Тут кожен знайде для себе місце для комфортного відпочинку».

«Наступний етап – завершення фундаментів, облаштування підвального поверху, а після виходу «з нуля» – починається сталеве будівництво. До речі, елементи для нього вже виготовляють із сталі виробництва маріупольських меткомбінатів Групи Метінвест», – розповів Андрій Рижиков.

Усі етапи будівництва перевіряють фахівці з лабораторії та технічний нагляд.

За аналогічною технологією буде збудовано і шестиповерхову будівлю гуртожитку загальною площею близько 6 тисяч кв.м. У проєкті передбачена покращена блочна система зі своїми кухнями-їдальнями та санвузлами. У гуртожитку також заплановані тренажерний та фітнес-зали, медкабінет та пральня. Будівля буде енергоефективною.

Андрій Рижиков наголошує, що роботи йдуть за графіком і холодна пора року не зірве намічених цілей: «Ми йдемо за планом, з дотриманням усіх норм. Технологія сталевого будівництва дозволяє не залежати від погодних умов. Тим більше, що до морозів ми встигаємо виконати всі роботи з залізобетонних підстав».

На території студмістечка розмістять також трансформаторну підстанцію та котельню, щоб енергозабезпечення кампуса було автономним та стабільним.

Нагадаємо, дизайн-проєкт навчального корпусу розроблений нідерландським бюро MASA Architects архітектора Хірокі Мацуури – зірки світової архітектури, що розробляє унікальні проєкти по всьому світу, гармонізує японську стриманість із європейською демократичністю.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
https://accesspressthemes.com/video/en-vivo-la-gran-pelea-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-en-bdc_1c1c8d6a1.html
https://accesspressthemes.com/video/live-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-boxing-full-fight-hd-2021_e105512ac.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-mundial-2021_fe2b39bd2.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-tank-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-narraci-n-en-vivo-online_86077b3fa.html
https://accesspressthemes.com/video/pitbull-cruz-vs-gervonta-davis-en-vivo-box-azteca-ppv-gervonta-vs-pitbull-cruz-d-nde-ver_47542c869.html
https://accesspressthemes.com/video/ver-en-vivo-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-carlos-adames-va-sergy-derebiachenko-y-sebasti-n-fundora_fe24e1a05.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-del-mundo-en-vivo-live_33fe34a24.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-mundial-en-vivo-live_4f7aa9647.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-de-campeonato-donde-ver-en-vivo-live_7396d1583.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-pelea-en-vivo-live_740bbaef6.html