Online трансляція

“Металева зірка”: Дмитро Комаров порівняв виробництво металу з підготовкою до мандрів

12 Серпня 2021

“Круто, коли ви самі знаєте, куди поїхати. Але щоб подорож вийшла дійсно цікавою, до неї потрібно підготуватися, як це роблять із залізною рудою. Підготовка до подорожі дуже схожа на підготовку руди до плавки”, – сказав відомий телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров у новому відео проєкту “Металева зірка”.

У відеопроєкті “Металева зірка” українські зірки яскраво та емоційно розповідають, як виглядає процес виробництва сталі на гірничо-металургійних комбінатах. Ідею приурочили до 15-річчя компанії “Метінвест”

“Бути найбільшим металургійним виробництвом України – непроста справа. Ще складніша — пояснити, як із руди виготовляється сталь студентам, що вічно нудьгують на парах. Однак, все змінюється, коли професор запрошує розказати про металургійні процеси чотирьох суперзірок української музики, подорожей, кулінарії та спорту…”, – сказано в описі до проєкту компанії “Метінвест”. Участь у ньому взяли Юлія Саніна, Дмитро Борисов, Андрій Пятов та Дмитро Комаров.

Зокрема, телеведучий-мандрівник зазначив, що перед мандрівкою спочатку потрібно “перерити” тонну інформації і вивудити з неї найцінніше, потім “збагатити” ці знання порадами місцевих. Також і з рудою: перш, ніж відправити її в плавильний вояж, потрібно відібрати найкорисніші та кращі елементи. Комаров назвав збагачення і флотацію руди в металургії “ідеальним путівником”. Більше цікавих подробиць – у відео.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5