Online трансляція

Мешканець Запорізької області власноруч зібрав автомобіль (ВІДЕО)

24 Вересня 2019

Який найкращий автомобіль? Найкращий той, який сам сконструював і сам зібрав. Так стверджує житель Бердянська Віктор Головань, власник унікального власноруч виготовленого автомобіля

 

 

Віктор показує гордість свого авто – власноруч вдосконалений ЗАЗівський двигун. І хоча, багато чого було взято з легендарного «Запорожця», майстер не ставив за мету скопіювати ці чи інші автомобілі вітчизняного або зарубіжного автопрому. Прагнув зробити ідеальний автомобіль.

Віктора тягнуло до автомобільної техніки ще з юнацтва. У тридцять три роки, освоївши практично всі професії, пов’язані з виготовленням, обслуговуємо і ремонтом автотранспорту, вирішив самостійно сконструювати і зібрати легковий автомобіль. Це був тисяча дев’ятсот вісімдесятий рік. Але збірка почалася пізніше і тривала п’ять років.

Вивчивши слабкі і сильні сторони різних моделей тих часів, майстер спробував створити щось оптимальне, але позбавлене основних недоліків. На це пішло ще десять років. І лише в тисяча дев’ятсот дев’яносто четвертому році, пройшовши тривалу процедуру реєстрації, автомобіль отримав державні номери. Перший офіційний виїзд автомобіля відбувся в особливий для Віктора день – у нього народилась онука.

Сьогодні «Азов», таку назву дав майстер своєму дітищу, може розвивати швидкість до ста тридцяти кілометрів на годину, при витраті бензину не більше семи з половиною літрів на сто кілометрів. За всі ці двадцять п’ять років експлуатації автомобіль жодного разу не підвів свого власника.

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!