Online трансляція

Мешканець Поліг відкрив у Харкові студію анімації

1 Листопада 2019

Хлопець з Запорізької області вступив до харківського ВИШу та відкрив там дитячу анімаційну студію. Місцеві ЗМІ поцікавилися у хлопця про те, як виникла така ідея

 

Вадим Болдурат — пологівець, якого ще в шкільні часи анімація захопила настільки, що стала не просто хобі, а справою життя.

Хлопець розповідає, що два місяці вивчав технології створення фільмів, роботу з пластиліном та практикувався у створенні перших мультиків для рідних та близьких. Після цього створив патріотичний мультфільм “Про Україну”. Парубок почав брати участь у різноманітних конкурсах. Хлопець переїхав до Харкова, вступив до ВИШу, але продовжив займатися улюбленою справою. Восени 2017 року Вадиму запропонували викладати уроки мультиплікації для дітей на базі Харківської обласної бібліотеки. Це був грантовий проєкт, який тривав лише 3 місяці. Але юнака це захопило настільки, що виникла ідея створити власну студію мультиплікації.

Спочатку він збирав гроші для старту із платних майстер-класів, які проводив. Потім знайшов та орендував приміщення в центрі Харкова, закупив матеріал та вклався у рекламу. З півроку виходив у нуль, не мав прибутку та проводив безкоштовні уроки та майстер-класи аби про студію дізналося якомога більше людей.

Наразі він навчає, як створити мультфільм від початку до кінця. Він викладав курси початківців для дітей, але згодом почав робити повний курс навчання.

Зараз пологівець повністю занурений у творчість та має далекоглядні плани на майбутнє.

У відео ви дізнаєтесь про початок творчого шляху Вадима. Це запис 4-річної давнини

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5