Online трансляція

Медовий сезон: як працюють запорізькі пасічники та скільки збирають врожаю

6 Червня 2021

Пасічники готуються до збору першого медового врожаю. Не зважаючи на дощі та прохолоду, медові прогнози  – оптимістичні.

Досвідчений пасічник, Василь Іщенко, розраховує качати мед 4-5 разів: акацієвий, трав’яний, якщо пощастить і кілька разів соняшниковий. Наразі бджілки-трудівниці показують гарний результат. Минулого року в середньому з вулика збирали 90 кілограмів меду, але бувало і більше. Якою ж буде ціна на мед, якщо врожай обіцяє бути непоганим? Цікавить питання і виробників, і споживачів.

Взаємодія пасічників з фермерами та агропідприємствами – запорука того, що бджоли залишаться живими та неушкодженими. Тут важливий добросовісний підхід аграріїв до вибору хімічних добрив і дотримання правил обробітку культур. Останні роки з цим дійсно є проблема, кажуть спеціалісти Держпродспоживслужби, та ситуація змінюється у кращу сторону. Що позитивно впливає і на врожай. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!