Online трансляція

Мати захисника Маріуполя чекає звільнення з полону 21-річного сина

12 Липня 2022

Як жити рідним та близьким, які місяці поспіль не отримують жодної звістки від своїх дітей, чоловіків та друзів? Як повертати їх додому? У такій ситуації опинилась родина військового Нацгвардії, який потрапив до російського полону, захищаючи Маріуполь. Із рідними українського героя поспілкувались наші журналісти.

Полонили Данила 30 березня у Маріуполі, взявши їх в оточення. З тих пір минуло більше 3 місяців.

Родичі Данила Коваля зверталися до всіх можливих інстанцій, телефонували на гарячі лінії, аби визволити сина. Змонтували відео, аби якомога більше людей дізналися про їхню біду.

Попри все, рідні та друзі Данила Коваля не опускають рук, роблять і робитимуть все можливе, аби їхня дорога людина, і всі, захоплені в полон українські військові повернулися додому. До тих же дій закликають і всю спільноту.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!