Online трансляція

Масштабна пожежа у Запоріжжі: постраждалі отримають по 25 тисяч гривень

3 Серпня 2021

Мешканці будинку, в якому вночі спалахнула пожежа, отримають матеріальну допомогу – 25 тисяч гривень. Про це повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Як ми повідомляли раніше, учора вночі в Дніпровському районі міста спалахнув дах житлового будинку. Вогонь поширився на площі близько 450 кв. метрів, перш ніж його загасили 60 бійців ДСНС.

Міський голова Запоріжжя зазначив, що роботи з ліквідації наслідків пожежі проводитимуться цілодобово. На місці буде розгорнуто штаб, який контролюватиме їх виконання.

“Спочатку необхідно виконати аварійні роботи. Потім перейдемо до відновлення будинку. Всі роботи будуть виконані за рахунок коштів бюджету міста. Вже зараз зрозуміло, що сума буде значна. Доручаю підготувати проєкт рішення про виділення необхідних коштів на сесію, яка запланована на 6 серпня,” – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова повідомив мешканцям, що ремонтні роботи за бюджетні кошти виконають не лише у під’їздах, на покрівлі, а і у постраждалих квартирах будинку.

Також стало відомо, що ліквідуючи пожежу постраждав рятувальник Павло Проскурін. На даний момент він почувається добре та планує виписатися з лікарні.

Джерело: пресцентр Запорізької міськради

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5