Online трансляція

Маленького мелітопольця всиновили люди з США

15 Січня 2020

Шестирічного хлопчика, який народився в Мелітополі, і біологічних батьків якого позбавили прав на його виховання, всиновили громадяни Сполучених Штатів Америки

У трирічному віці він був вилучений з неблагополучної сім’ї, а ще через рік його мати і батько були позбавлені батьківських прав. Фактично дитина залишилася сиротою і була поміщена в держустанову.

Вихованець бердянської санаторної школи-інтернату знайшов сім’ю на іншому континенті. Тепер він буде жити в США в двоповерховому будинку, з новими батьками. Громадяни Америки прийняли рішення усиновити двох дітей з України, одним з яких і став шестирічний мелітополець, пише РІА-М. Згідно з наданими довідками, подружжя володіє двоповерховим будинком з усіма зручностями, має річний дохід близько 100 тисяч доларів США і дуже хоче піклуватися про дітей з особливими потребами.

Вони познайомилися з хлопчиком, встановили з ним контакт, і дитина виявила бажання жити в новій сім’ї. Рішенням Бердянського міськрайонного суду американці отримали дозвіл на усиновлення і зміну прізвища дитини. Відомо, що у малюка з’явиться сестра – пара планує також удочерити дівчинку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5