Online трансляція

Лють через слабкість: що змушує солдат рф чинити звірства на українській землі

13 Травня 2022

Психоемоційний стан солдатів ворожої армії – вкрай низький. Але саме це є головною причиною того, що вони влаштовують звірства на захоплених територіях. Військовий експерт Сергій Грабський розповів, як пригнічений стан ворога впливає на життя цивільного населення.

У звітах та зведеннях Генерального штабу ми регулярно бачимо повідомлення про те, що стан ворога – пригнічений, і солдати армії рф не мають ані бажання, ані духу йти на фронт та безпосередньо воювати. Та, на думку Сергія Грабського, саме це і є причиною того, що в тилу ворог влаштовує жорстокі злочини проти населення. 

  • Ворог знаходиться у стані когнітивного диссонанса. Його багато років пічкали пропагандою про те, що він йде рятувати українців від кровожадних “бандерівців”, а насправді все виявилося зовсім інакше. І, зіткнувшись з реальністю, ворог починає лютувати. 

Як наголосив експерт, пригнічений моральний стан ворога може призвести до нечуваних по жорстокості злочинів проти населення. 

  • Ворог, який деградує, який виходить за межі власної дисципліни, перетворюється на банду мародерів та вбивць. Тому тішитися низькому моральному духу ворога не варто, бо цей його стан несе реальну загрозу нашому мирному місцевому населенню, – наголосив експерт. 

Тож, на думку Грабського, українцям варто підготуватися до того, що Ірпінь і Буча були далеко не єдиними та не останніми населеними пунктами, де рашисти чинили подібні нелюдські звірства. Бо наразі невідомо, що насправді коїться у тимчасово окупованих населених пунктах, та яка правда відкриється після їхньої деокупації.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!