Online трансляція

Лінія фронту змістилася від 5 до 8 кілометрів у Запорізькій області – мер Мелітополя

11 Червня 2022

Мер Мелітополя Іван Федоров у програмі “Пряма мова” на телеканалі TV5 повідомив про успіхи ЗСУ у вибиванні ворога з наших земель.

Зоврема, Федоров зазначив, що лінія фронту змістилася від 5 до 8 кілометрів – звільнено деякі території області. Рашисти покидають свої позиції, бо є просування ЗСУ. “Сподіваюсь, що така тенденція зберігатиметься”, – сказав він.

Також міський голова нагадав, що у селах Мелітопольського району майже не лишилося рашистів. Вони знялися з блокпостів та поїхали до Херсонської області.

Але проблеми в поки що окупованому Мелітополі нікуди не поділися.

“Основна проблема: у людей закінчилися кошти. Робітники банків та Укрпошти продовжують працювати, намагаючись вчасно видавати пенсії. Друга проблема: продукти харчування. Це складно уявити, але продукти коштують в 3-4 рази дорожче, ніж у Запоріжжі. Є велика проблема у медзакладах. Лікарі надають допомогу всім, хто до них звертається. Велика нестача медикаментів. Все, що є, це стараннями волонтерів”, – повідомив Іван Федоров.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!