Online трансляція

Кваліфіковані викладачі та практика на підприємствах: що допомагає запорізькій молоді знайти роботу

18 Червня 2021

Сьогодні – випускники, а завтра – одні з кращих металургів, електромонтерів та зварників. Півтори сотні учнів Запорізького центру професійно-технічної освіти успішно склали іспити та отримали професію. На свою першу роботу дехто з випускників зміг влаштуватися ще під час навчання.

Секрет якісної освіти, кажуть у політехнічному центрі, – це кваліфіковані викладачі, сучасне обладнання та практика на найкращих промислових підприємствах. Завдяки цьому учні можуть працювати на рівні з іншими спеціалістами підприємств.

А тих, хто з робочим місцем ще не визначився, чекають у Центрі Кар’єри Метінвест, адже у компанії є всі умови для комфортної роботи молодих спеціалістів.

“Офіційне працевлаштування, стабільна висока заробітна плата. Можна без відриву від роботи здобути вищу освіту і розкритися як керівник. Все це в Метінвесті реалізовано, працює і тут, в Запоріжжі, можна отримувати гідну заробітну плату і особистісний розвиток”, – зазначив директор Центру Кар’єри Метінвест Віталій Тишечко.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!