Online трансляція

Крокодил у воді: на запорізькому курорті продовжують використовувати тварин для фото

19 Липня 2021

У курортній Кирилівці вкотре помітили жорстоке поводження з тваринами. Відпочивальники стали свідками, як крокодила “вигулювали” на повідку та заводили просто в море.

Цю подію зафільмував “РІА-Мелітополь”.  На відео ми бачимо крокодила, якого “вигулюють” на повідку з перев’язаною пащею просто в морі. Навколо безліч відпочивальників, у тому числі – дітей. Окрім крокодила чоловік на плечах ніс й маленьку мавпу. Вочевидь, цих беззахисних тварин використовують для фотопослуг.

З 15 липня в Україні діє закон, який забороняє використовувати диких тварин для фотосесій у місцях, що не належать до цирків, зоопарків та дельфінаріїв. Втім як бачимо, на запорізьких курортах він поки що не діє. Відпочивальників обурив той факт, що “підприємці” продовжують використовувати тварин у подібний спосіб.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада законодавчо посилила покарання за жорстоке поводження з тваринами. Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, спричиняє штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400-5100 гривень) із конфіскацією тварини, якщо перебування у власника становить загрозу для її життя чи здоров’я.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5