Online трансляція

Корисна ягода із запорізького кизилового саду потраплятиме до інших країн

12 Січня 2022

Запорізький виробник продукції з кизилу налагодив експорт ягоди до країн Європейського союзу. Як у Запоріжжі розвивається органічне виробництво та чому важливо популяризувати український кизил дізнавалися журналісти TV5. 

За 8 років родина Сергія Ольшанського перетворила 12 гектарів покинутої території у найбільший в Україні кизиловий сад. Зараз мета підприємця — зробити корисну та смачну українську ягоду популярною серед споживачів.

Кизил виробники продають як у натуральному, так і у переробленому вигляді. За роки роботи вдалося створити десятки варіантів рецептів, серед них соуси, пюре, компоти, а також солодощі.

Особливим успіхом підприємець Сергій вважає те, що українською ягодою нарешті зацікавилися за кордоном.

Підприємець зазначає, що співпрацю з іноземними виробниками розвиватиме, проте у пріоритеті залишається виробництво натурального продукту європейської якості для українського ринку.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!