Online трансляция

Конфлікт між захисниками тварин та службою відлову собак: що сталося?

27 февраля 2018

У Бердянську одне з приватних підприємств уклало договір з міським виконавчими комітетом на відлов, транспортування і подальше утримання бродячих собак у притулку Харкова. Але виконати свою роботу співробітник і не змогли – минулого тижня завадили місцеві захисники тварин.

Валентина Мамай – голова Бердянського товариства захисту тварин. Проблемою бездомних собак займається вісім років. Нині у притулку, який існує на кошти благодійників, перебуває близько чотирьохсот тварин. Валентина, вважає, що ті, хто намагався вивезти собак до Харкова, робили це незаконно. Виникла конфліктна ситуація, у результаті чого постраждав автомобіль, який перевозив тварин. Активістам, нехай і радикальним способом, але все ж таки вдалося потрапити всередину кузова, де знаходилося десять дорослих тварин та семеро цуценят.

Думки мешканців Бердянська про те, яким способом вирішувати проблеми з бездомними тваринами, розділилися. Незважаючи на полярність поглядів, яким способом вирішувати проблему, міська влада має намір продовжувати співпрацю з приватним підприємством з Харкова. А захисникам тварин загрожує кримінальна відповідальність. Незважаючи на кримінальне провадження щодо дій активістів, зоозахисники продовжать боротьбу за те, щоб тварини не вивозилися до Харкова, де на їхню думку чотирилапих чекає загибель.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5