Online трансляція

На концерти з негативними тестами та ресторани 24/7: в Україні послабили карантин

8 Червня 2021

Кабмін ухвалив рішення про послаблення протиепідемічних заходів на території України. Зміни торкнуться масових заходів та роботи закладів громадського харчування

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, яку прийняли минулого тижня, основні карантинні  послаблення торкнуться проведення масових заходів. Культурні, спортивні, релігійні та розважальні заходи можна буде проводити з наповненістю 2/3 залів. Мова йде про стадіони, театри, кіно та ресторани.

Крім цього, уряд дозволив організаторам проводити свої заходи взагалі без обмежень по кількості відвідувачів. Але лише за тієї умови, якщо кожен з учасників дійства надасть негативний результат тесту, отриманий не пізніше ніж за 72 години до самого заходу. Замість негативного тесту може бути і довідка про повний курс вакцинації особи.

Пом’якшили умови роботи і закладів харчування. Кафе, ресторани та бари тепер офіційно можуть працювати без обмежень у часі, тобто – цілодобово.

Раніше повідомлялося, що пом’якшать карантин в Україні на літній період. Та в країні продовжать спостерігати за розповсюдженням коронавірусної інфекції, і у разі чергового «ковідного» сплеску, карантин можуть знов посилити.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5