Online трансляція

Кому доведеться платити за проїзд на заповідну зону відпочинку

9 Липня 2020

Цього літа на Федотовій косі, що у Запорізькій області, продовжує працювати шлагбаум, а в’їзд за нього – платний. У Кирилівській селищній раді розповіли, як працює пропускна система до території, що насправді є заповідною.

Шлагбаум на Федотовій косі, за населеним пунктом Степок, встановили минулого року за ініціативою Приазовського національного природного парку. На такі міри пішли заради того, щоб вберегти території, природу цієї місцевості та її мешканців. Втім поява шлагбауму тут не забороняє чи перекриває доступ до рекреаційної зони.

Проїхати за шлагбаум на власному авто відпочивальники зможуть, якщо готові заплатити за проїзд 200 грн. Пройти пішки може кожен охочий та абсолютно безкоштовно. А ті, хто мешкають на острові чи працюють там, отримають спеціальні посвідчення.

Гроші, що стягують на проїзд, як запевняють і у Нацпарку, і у Кирилівці, йдуть на благоустрій території: встановлення біотуалетів, душових, смітників та організацію вивозу сміття. До речі, минулого сезону саме через неймовірну засміченість території та відсутність можливості постійно її прибирати, і вирішили піти на такі міри, як встановлення шлагбауму та платної пропускної системи.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5