Online трансляція

Компанія Метінвест увійшла в рейтинг ТОП-50 кращий работадателей України за версією Forbes

12 Січня 2021

Гнучка HR-стратегія допомогла компанії «Метінвест» зберегти команду в кризу. Під час пандемії в компанії освоїли нові цифрові HR-інструменти, прокачали професійні навички команди і персоналізували соціальні сервіси.

Все це допомогло найбільшому українському роботодавцю зміцнити свою корпоративну культуру і підтвердити статус соціально відповідального бізнесу. На перший план вийшли нові стандарти безпеки.

Для того, щоб захистити співробітників і створити для них комфортні умови в новому форматі, сформували спеціальний оперативний штаб. Його завданням стало відстеження ситуації в компанії і своєчасне вирішення нагальних питань. В результаті всю команду забезпечили засобами індивідуального захисту, проводили безперервну дезінфекцію приміщень і температурний скринінг. Також організували транспортування співробітників на роботу і додому. Крім того, компанія залучила послуги з тестування та лікування коронавірусу в програму добровільного медичного страхування, а також забезпечила семи тисячам співробітників перехід на дистанційну роботу в піковий період карантину.

Щоб робота на дому не зупинилася, запустили спеціальний онлайн-марафон «Поки всі вдома» з практичними порадами та рекомендаціями щодо організації роботи дистанційно. Новий формат виявився вдалим для компанії настільки, що в «Метінвест» взялися за розробку проектів, які дозволять команді працювати в гнучкому форматі-віддаленому і частково віддаленому в майбутньому, пише «Forbes».

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5