Online трансляція

Комбінат «Запоріжсталь» почав виготовляти сертифікований медичний кисень

6 Квітня 2021

Запорізькі медики почали бити тривогу: спеціалізовані підприємства, які виготовляють та постачають до лікарень медичний кисень, наразі нарозхват. Бо потреби лікарень зросли у кілька разів. У підсумку — запаси не встигають поповнюватись і пацієнти ризикують залишитись без кисню. Тож виробляти медичний кисень почав комбінат “Запоріжсталь”.

Стрімкий рівень зростання хворих на КОВІД та невтішна статистика.  Медики кажуть: чергова хвиля коронавірусу, яка накрила Україну, виявилась ще більш підступною. Наприклад, спочатку 7 запорізькій лікарні було необхідно 600 кілограмів рідкого кисню на добу. Але зі збільшенням кількості хворих потреба зростала. Зараз, аби забезпечити усіх пацієнтів, медзакладу необхідно вже вдвічі більше — 1200 кілограмів кисню.

Комбінат “Запоріжсталь” Групи Метінвест отримав минулого тижня державний сертифікат про якість медичного кисню. І одразу ж відгукнувся на запит медзакладів.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!