Online трансляція

Кольоровий, але натуральний: як мешканець Запоріжжя випікає авторський крафтовий хліб

20 Червня 2021

Не хліб, а мрія. У Запоріжжі випікають без ароматизаторів і барвників. І хоча сам хліб різнокольоровий – всі фарби натуральні – це або пюре з буряка, гарбуза чи шпинату

Для виробництва крафтового запорізького хліба використовують і різноманітне борошно: рисове, вівсяне, горохове, гречане, кукурудзяне. Більш за те, ви самотужки можете допікати такий хліб вдома, щоб він точно був як «з печі».

Пекар-крафтяр Олег Огієнко. Чоловік добре знається на тому, як зробити корисний і оригінальний продукт. Чоловік вивчав літературу,брав майстер-класи у професіоналів і врешті вирішив пов’язати з цим життя – попри труднощі, яких на початку вистачало.

Запорізький крафтяр виготовляє з півсотні різних хлібопекарських виробів. Це класична випічка та здоба з використанням дріжджів, і та, що робиться на заквасці. Остання насправді теж містить у собі дріжджі, зауважує Олег.

Ознайомитись з продукцією Олега та його пекарні можна за цим посиланням.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!