Online трансляція

Коли в Україні з’являться COVID-сертифікати

10 Червня 2021

В уряді прогнозують запуск COVID-сертифікатів протягом 10–14 днів після того, як їх запровадить Європа. Про це повідомляє «РБК-Україна».

Відповідну заяву зробив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. За його словами, причиною є те, що Європа розширила вимоги до COVID-сертифікату. Тож він буде потребувати низку юридичних змін, аби отримати доступ до тих чи тих реєстрів, хоча технологічно Україна вже готова вводити їх.

“Ми технологічно до цього були готові ще 1,5-2 місяці назад. Але ЕС змінюють свої вимоги під час затвердження ковід-сертифікату”, – зазначив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Варто зазначити, «ковідний сертифікат» зараз розробляється в Україні за зразком Digital Green Certificate ЄС і Smart Vaccination Certificate ВООЗ, планується до запуску в липні. Він міститиме інформацію не тільки про вакцинацію, але й про негативні результати ПЛР-тестів чи про одужання після COVID-19.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я звернули увагу на різницю між міжнародним свідоцтвом про вакцинацію і так званим «ковідним сертифікатом», також відомим як «ковідний паспорт», «зелений сертифікат».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5