Online трансляція

Коли українська армія зможе піти у контрнаступ та чому ми не зупинимося у виснаженні сил противника – експертна думка

11 Травня 2022

Нове озброєння, яке почала і продовжує отримувати Україна, в глобальному сенсі точно пришвидшить контрнаступ наших сил на сили загарбників. Але швидким цей процес все одно не буде.

Військовий експерт Олег Жданов прогнозує, що на те, щоб розвинути контрнаступ, у нас піде не менше місяця. 

  • Техніку треба не тільки доставити до України, але тут на місці нам ще потрібно її опанувати. Вивчити її, навчитися нею воювати. А це може зайняти не менше 1 місяця, – прогнозує експерт. 

Але разом з тим, як зазначає експерт, ворогу також потрібен час. Зокрема – на перегрупування своїх сил: на відновлення резервів живої сили, на поставку озброєння, провіанту та іншого. Але ці дії ворога не завадять нам виснажувати противника на своїй землі. 

  • Ми залишаємо за собою право нанесення вогневого ураження противника без зупинки. Навіть поки в них буде оперативна пауза, під час якої вони намагатимуться поповнювати свої резерви та проводити перегрупування військ, це не зупиняє нас від атак по ворогу, – переконаний Олег Жданов.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!