Online трансляция

Керуюча компанія vs ОСББ: хто кращий управитель будинку

27 июня 2020

ОСББ чи не ОСББ? Експерти констатували: плюсів більше. Адже фактично за будинком доглядають самі жителі. Мовляв, сам собі господар. Без посередників. Але з такою думкою згодні не всі. Прикладом є ситуація у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя.

Біля одного з під’їздів будинку №17 по вулиці Ладозькій зібрання місцевих мешканців. Умовно люди розділились на групи. Одні – категорично проти створення тут ОСББ. Інші – навпаки,  за.  І перших – більше. Обурення  людей викликає фінансова складова тарифу. Мовляв, утримання ОСББ влетить у копійку. Дехто навіть прорахував, про яку саме цифру йдеться. Самого ініціатора на зборах не було. Відомо, що його звати Сергій. І дехто з жителів цього будинку характеризує його дуже добре.

На зустрічі присутні і представники керуючої компанії. У керуючій компанії кажуть: у будинку є проблема з інженерними мережами. Ситуацію обіцяють виправити до початку холодів. Можливість проведення поточних робіт, — кажуть представники керуючої компанії, — напряму залежить від накопичення грошей за відповідною статтею тарифу.

Водночас, суперечки з приводу створення тут ОСББ тривають. Люди кажуть: фактично у будинку залишилось два під’їзди, які відносяться до керуючої компанії. Усі будинки навколо — вже ОСББ. Питання виникають і щодо спільного двору. Люди кажуть: голова об’єднання планує створити тут платну стоянку.

Що чекає на кілька під’їздів будинку №17 по вулиці Ладозькій — вирішуватимуть самі люди. Власне, аби створити тут ОСББ, необхідно спочатку зібрати увесь пакет документів, провести збори та отримати підтримку більшості жителів. Але, судячи з настроїв, це малоймовірно.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5