Online трансляція

Категорична позиція: ММК ім. Ілліча не працюватиме в окупованому Маріуполі

11 Травня 2022

Український металургійний комбінат відновить роботу після визволення міста від військ РФ.

Металургійний гігант ММК ім. Ілліча у Маріуполі відновлять після руйнувань, спричинених російськими обстрілами, і він продовжить свою роботу. Але це станеться лише після того, як останній окупант покине місто.

Як заявив генеральний директор підприємства Тарас Шевченко, є чітка, категорична позиція акціонера Ріната Ахметова, що після звільнення Маріуполя, коли загарбників буде вигнано з української землі, приступлять до відновлення заводів і обов’язково запустять їх в експлуатацію.

“Але це відбудеться тільки при українському контролі та при українському законодавстві в місті Маріуполь. З окупаційною владою підприємства не працюватимуть”, – підкреслив він.

Завод відновлять

За словами Шевченка, підприємство постраждало досить сильно. Але компанія Метінвест має:

  • необхідну документацію;
  • спеціалістів;
  • ресурси.

Все це допоможе відновити завод, на відміну від російських окупантів, які заявляють про свій намір зайнятися його ремонтом.

“Очевидно, що це чергова жахлива брехня – вони для цього не мають ані ресурсів, ані фахівців, ані документації”, – сказав Шевченко.

Працівників комбінату, які залишилися у Маріуполі та не змогли евакуюватися, закликають не співпрацювати з окупантами у питаннях відновлення підприємства.

“Пропагандистські картинки благополуччя у Маріуполі – це неправда, і українці не повинні на них піддаватись”, – резюмував гендиректор.

Окупація Маріуполя

Як відомо, на цей час місто Маріуполь практично повністю окуповане російськими військами. Під українським контролем залишається металургійний завод Азовсталь, який уже став символом непохитності України та її бійців перед російською агресією.

Власник заводу Рінат Ахметов заявив, що пишається тим фактом, що Азовсталь став фортецею України і наголосив: за жодних умов заводи в Маріуполі не працюватимуть в окупації.

Нещодавно в “Азові” повідомили, що окупанти обстріляли “Азовсталь” з важкої артилерії та авіації. Водночас, вихователів та працівників банків змушують переїжджати з Донецька до Маріуполя.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!