Online трансляция

Карантин подовжено: як житиме Запоріжжя та область в «нових» умовах

22 июня 2020

У Запоріжжі та області вирішили дослухатися до порад МОЗ та уряду України та подовжили дію адаптивного карантину до 31 липня. Нових пом’якшень не буде, а подекуди карантинні заходи зроблять навіть більш жорсткими.

Заклади, які мали б відкритися з завершенням карантину, залишаються закритими. Серед них – дитячі оздоровчі табори. Раніше обговорювали варіанти поступового відкриття таборів у липні, але зараз цей варіант не розглядатимуть. Вони не розпочнуть приймати дітей щонайменше до 31 липня.

В цілому ж ситуація у регіоні залишається стабільною та контрольованою, тож вводити більш жорсткі обмеження наразі не будуть. Але залишать у дії заборони на зібрання груп понад 10 осіб у замкнутих приміщеннях, відвідування різноманітних закладів та магазинів без масок та перевезення пасажирів у громадському транспорті більше, ніж кількість сидячих місць у салонах такого транспорту.

Але у Енергодарі посилять контроль за дотриманням карантинного режиму. Тут будуть регулярно проводити перевірки у різноманітних закладах та установах, щоб інспектувати, як саме такі заклади працюють. На такі міри пішли заради того, щоб точно не допустити розповсюдження коронавірусної інфекції та захистити від неї працівників стратегічного об’єкту – атомної електростанції.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5