Online трансляція

Якими темпами у Запоріжжі та області проходить вакцинація проти коронавірусу

12 Жовтня 2021

За два тижні рівень захворюваності на COVID19 в Запорізькій області збільшився у 2 рази. А так званий базовий показник стабільної епідситуації перевищений у 8 разів.

 

Єдиний дієвий спосіб зменшити рівень захворюваності та подолати тяжкі наслідки хвороби — це щеплення, переконують фахівці. Наразі в Україні запроваджено обов’язкову вакцинацію для освітян, представників влади та органів місцевого самоврядування. З 7 листопада представників цих професій, які не матимуть сертифіката про вакцинацію, не допустять до роботи без збереження заробітної платні.

Спеціалісти певнять: протипоказань до вакцинації майже немає, окрім тяжких алергічних чи онкологічних захворювань. А людям, які страждають на хронічні недуги, медики радять щепитись першочергово. Тож подбати про своє здоров’я мають всі, хто ще не встиг вакцинуватись.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!